fbpx Ada Manzara Pendik | #adamanzara

Hakkımızda

Pendik’te Adalar manzarasına karşı prestijli bir yaşam…

Şimdi gözlerinizi kapatın ve dünyanın en iyi manzaralarına sahip bir şehir hayal edin. Denizin turkuaz rengini, turkuazın tarifsiz huzurunu, batan günün sıcacık turuncusunu, denizden esen rüzgarın kokusunu, inci gibi dizilmiş adaların benzersiz görüntüsünü…

ADA MANZARA, hayalini kurduğunuz yaşamı gerçekleştirmek için sizi bekliyor.

İstanbul’un hızla büyüyen ve değer kazanan semtlerinden Pendik’te özenle tamamlanmış olan ADA MANZARA; Büyükada, Sedef, Heybeli, Burgaz ve Kınalı olmak üzere adaların tamamına hakim ve kapanmayacak deniz manzarası ile hem yatırımda hem de oturumda kazanma garantisi sunuyor.

Eşsiz lokasyonunun avantajları saymakla bitmez, önündeki kapanmayacak açıklık,  geniş yalı manzarası sunmasının yanı sıra önünde başka bir projeye imkan vermeyen coğrafi yapısı mahremiyetinizin de güvencesi.

ADA MANZARA’da yaşamınız perdesiz, manzaranız adalar ve deniz…

Dekorasyonu iç mimarımız tarafından hazırlanan ve her detayın özenle tasarlandığı ADA MANZARA’nın kullanışlı iç mekanları,  cadde dükkanları sosyal hayatınızı da kolaylaştıracak.

Depreme dayanıklı inşaat ve malzeme kalitesiyle kendinizi güvende hissedeceğiniz ADA MANZARA; konum avantajı, ferah ve modern tasarımı yanında sosyal alanları ile de sıcak ve konforlu bir yaşam vaadediyor.

ADA MANZARA, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile de havada yakalanacak bir fırsat…

Pendik emlak endeksinde en çok yükselen değerlere sahip ADA MANZARA, 40 dairenin yanı sıra 20 cadde dükkân avantajı ile hem uygun vade hem de uygun  kredi imkanları sunarak öne çıkıyor.

Yatay mimarisiyle, bölgede bulunan tüm diğer projelerden farkını ortaya koyan ADA MANZARA, her katta teras konforu sağlarken, metroya yakın lokasyonu ile ulaşım kolaylığı sunuyor. Tüm bu ayrıcalıklar, hem daireleri hem de cadde dükkanları kârlı birer yatırım fırsatına dönüştürüyor.

Yaşamaya hazır olan ADA MANZARA, derhal tapu, krediye uygun anahtar teslim daireleri ve cadde dükkanları ile seçkin ev sahiplerini ve kurumsal firmaları bekliyor.

Bugün karar verin yeni yılı, muhteşem manzarası ile ADA MANZARA’nızda karşılayın.

Size özel ADA MANZARA’nız, hayalini kurduğunuz yaşamı gerçekleştirmek için sizi bekliyor.

Gün batımında kahvenizi yudumlarken, benzersiz lokasyonda, eşsiz ve asla kapanmayacak manzaraya sahip ADA MANZARA’nızı konuşmak ve örnek dairemizi gezmek için sizleri satış ofisimize davet ediyoruz.